Stopery cyfrowe
Treść:
1
Numer produktu:
9851018
Informacje dot. produktu "Stopery cyfrowe"
Podziałka 1/100 sekundy, czas pośredni, zegar, data z dniem tygodnia, alarm godzinowy, alarm z funkcją drzemki, smycz na szyję.
Zakres pomiaru: Czas do 23 h, 59 min, 59 sek. Dostarczany z baterią 1,5 V LR 44, EK-EL.
Zakres pomiaru: Czas do 23 h, 59 min, 59 sek. Dostarczany z baterią 1,5 V LR 44, EK-EL.
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, LR44, AlMn |
|---|---|
| Ciężar: | 50 g |
| Czas trwania: | 23 h |
| Dokładność wskazań: | 0.01 sec |
| Głębokość: | 21 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 38.2030 |
| Oznaczenie IEC: | LR44 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| System elektrochemiczny: | AlMn |
| Szerokość: | 65 mm |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 65 x 21 x 79 mm |
| Wysokość: | 79 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |