Stołowy inkubator z wytrząsaniem Enviro-Genie®
Treść:
1
Numer produktu:
4670836
Informacje dot. produktu "Stołowy inkubator z wytrząsaniem Enviro-Genie® "
Enviro-Genie® jest inkubatorem, rotatorem, wytrząsarką i mieszadłem w jednym kompaktowym urządzeniu. Idealnie nadaje się do badania mikroorganizmów i wzrostu komórek w ściśle kontrolowanych warunkach temperatury i mieszania. Technologia Peltiera zapewnia wysoki stopień dokładności, jednorodności i stabilności.
Zakres dostawy:
Inkubator, 1 x platforma magnetyczna, 1 x płytka zaciskowa dla 10 do 13 mm, 15 do 17 mm, 28 do 30 mm probówek, 4 x listwy mocujące do worków, 1 x taca antypoślizgowa, 1 x stojak druciany.
- Krystalicznie czysty, podświetlany ekran LCD wyświetla wszystkie parametry odrazu
- Magnetyczna platforma ze stali nierdzewnej może być łatwo ustawiona do wytrząsania lub wirowania prawie każdego pojemnika
- Wbudowane dwa mieszadła magnetyczne o niskiej i wysokiej prędkości, z mieszaniem odwrotnym
- Dostępny jest szereg akcesoriów zapewniających maksymalną wszechstronność zastosowań
- Powietrze w komorze jest delikatnie i stale recyrkulowane, co zapewnia stałość i jednorodność temperatury
- Odporne na rozbicie okno pozwala na kontrolę próbek bez zakłócania środowiska komory
- Dostępne opcjonalnie: Pozioma przystawka orbitalna do Western Blots i utrzymywania komórek lub roztworów w zawiesinie
- Z widocznym i słyszalnym alarmem temperatury i czasu
- Z portem RS232 do akwizycji danych i zdalnej obsługi
Zakres dostawy:
Inkubator, 1 x platforma magnetyczna, 1 x płytka zaciskowa dla 10 do 13 mm, 15 do 17 mm, 28 do 30 mm probówek, 4 x listwy mocujące do worków, 1 x taca antypoślizgowa, 1 x stojak druciany.
| Ciężar: | 36 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 495 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Obciążenie: | 4.5 kg |
| Maks. Temperatura: | 75 °C |
| Maks. prędkość: | 1000 1/min |
| Numer artykułu producenta: | 83041363 |
| Prędkość: | 1 ... 1,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 1 1/min |
| Stabilność temperatury: | ± 0,1 °C |
| Szerokość: | 622 mm |
| Temperatura: | 4 ... 75 °C |
| Temperatura min.: | 4 °C |
| Typ: | SI-1203 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41104405 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 622 x 495 x 368 mm |
| Wysokość: | 368 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |