Stołek laboratoryjny Labsit, na kółkach
Treść:
1
Numer produktu:
6287747
Informacje dot. produktu "Stołek laboratoryjny Labsit, na kółkach"
Oszczędzający miejsce stołek laboratoryjny jest dobrym rozwiązaniem w przypadku krótkotrwałego siedzenia. Czarna integralna poduszka z pianki jest bardzo wygodna. Pierścień zwalniający umożliwia bezstopniową regulację wysokości siedziska.
- Wytrzymały i odpowiedni do mycia
- Odporny na środki dezynfekujące
- Nadaje się do pomieszczeń czystych: Certyfikat do stosowania w pomieszczeniach czystych kategorii 3 zgodnie z normą ISO 14644-1
- Przestrzega poziom bezpieczeństwa biologicznego BSL1, BSL2 i BSL3 dyrektywy w sprawie czynników biologicznych
- Zgodność z GMP
- Podstawa w kształcie gwiazdy z litego aluminium polerowanego na wysoki połysk
- Z certyfikatem "Tested Safety" (znak GS)
- 10 lat gwarancji, wyprodukowano w Niemczech
| Gwarancja: | 10 lat |
|---|---|
| Height adjustment: | Ring release |
| Kolor: | Czarny |
| Konstrukcja (podstawa): | Kółka |
| Maks. Wysokość siedziska: | 650 mm |
| Materiał: | Skintec |
| Min. Wysokość siedziska: | 450 mm |
| Numer artykułu producenta: | 9127-4000-521304 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| Typ: | Labsit |
| Wysokość siedziska: | 450 ... 650 mm |