Stojaki komorowe do zamrażarek niskotemperaturowych UF V, aluminium
Treść:
1
Numer produktu:
4693904
Informacje dot. produktu "Stojaki komorowe do zamrażarek niskotemperaturowych UF V, aluminium"
Do bezpiecznego przechowywania wrażliwych próbek w standardowych krioboksach.
| Głębokość: | 564 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 20 |
| Materiał: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 8012-2346 |
| Rodzaj statywu: | Rzędy |
| Szerokość: | 139 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 5 x 4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 139 x 564 x 278 mm |
| Wysokość: | 278 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |
| Z krioboxami: | Nie |