Stojak na fiolki, PP
Treść:
5
Numer produktu:
7621710
Informacje dot. produktu "Stojak na fiolki, PP"
Stojaki są solidne i można je układać w stosy, nawet gdy fiolki są na swoim miejscu. Każda studzienka ma w dnie otwór ułatwiający odpływ. Można autoklawować w temperaturze 121 °C.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Głębokość: | 322 mm |
| Liczba miejsc: | 36 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 868805 |
| Szerokość: | 91 mm |
| UNSPSC: | 41122804 |
| Ø Otworu: | 23.1 mm |