Mieszadła magnetyczne wielostanowiskowe MIXdrive z zewnętrznymi sterownikami | Typ: MIXdrive 1 eco HT
Treść:
1
Numer produktu:
9645962
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne wielostanowiskowe MIXdrive z zewnętrznymi sterownikami | Typ: MIXdrive 1 eco HT"
| Ciężar: | 1400 g |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 120 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 48 V·DC |
| Maks. wydajność mieszania: | 3 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Moc znamionowa: | 10 W |
| Numer artykułu producenta: | 40301 |
| Szerokość: | 120 mm |
| Typ: | MIXdrive 1 eco HT |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 120 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Zasilanie: | 48 V·DC |
| Z timerem: | Nie |