: Stirrer Micro without controller
Treść:
1
Numer produktu:
9720692
Informacje dot. produktu ": Stirrer Micro without controller"
| Ciężar: | 200 g |
|---|---|
| Głębokość: | 48 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. wydajność mieszania: | 1 l |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 50134760 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna |
| Szerokość: | 48 mm |
| Typ: | Cimarec i Micro |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 48 x 15 mm |
| Wysokość: | 15 mm |
| Z timerem: | Nie |