Sterylizatory do ez, schuett solaris
Treść:
1
Numer produktu:
9018741
Informacje dot. produktu "Sterylizatory do ez, schuett solaris"
Umożliwiają sterylizację światłem ez, pincet, noży i innych małych instrumentów w ciągu kilku sekund.
Schuett solaris to perfekcyjne rozwiązanie w miejscach, gdzie należy unikać otwartego płomienia lub zbiorników z gazem. Zasilane energią elektryczną. Osiągają temperaturę pracy od 900 do 1300°C w ciągu kilku sekund. W przerwach pomiędzy pracą przechodzą w tryb czuwania, nie zużywając energii. Wygodę zwiększa zastosowany czujnik podczerwieni, włączający urządzenie automatycznie i pozwalający na łatwą pracę jedną ręką. Materiał patogenny jest lokowany wewnątrz komory sterylizacyjnej. 4-stopniowa regulacja kąta nachylenia.
Zakres dostawy: sterylizator ez schuett solaris, 2 x szklane rurki kwarcowe, 1 x uchwyt na ezę wraz z ezą (próbka)
- Trwałe, bezobsługowe, nie posiadają części ruchomych
- Brak gazu lub otwartego ognia - zasilane elektrycznie
- Intuicyjne, łatwe w obsłudze
- Natychmiast gotowe do pracy, nie wymagają nagrzewania
- Temperatura sterylizacji od 900 do 1300°C
- Bezdotykowy start, dzięki czujnikowi IR i zintegrowanemu sekundnikowi (od 5 do 7 s)
- Do pracy w komorach laminarnych
- Idealne do pracy mobilnej w terenie
Schuett solaris to perfekcyjne rozwiązanie w miejscach, gdzie należy unikać otwartego płomienia lub zbiorników z gazem. Zasilane energią elektryczną. Osiągają temperaturę pracy od 900 do 1300°C w ciągu kilku sekund. W przerwach pomiędzy pracą przechodzą w tryb czuwania, nie zużywając energii. Wygodę zwiększa zastosowany czujnik podczerwieni, włączający urządzenie automatycznie i pozwalający na łatwą pracę jedną ręką. Materiał patogenny jest lokowany wewnątrz komory sterylizacyjnej. 4-stopniowa regulacja kąta nachylenia.
Zakres dostawy: sterylizator ez schuett solaris, 2 x szklane rurki kwarcowe, 1 x uchwyt na ezę wraz z ezą (próbka)
| Specyfikacja | |
| Wym. (szer. x gł. x wys.): | 152 x 195 x 210 mm |
| Ciężar: | ok 2,5 kg |
| Ciężar: | 2.5 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 195 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 1300 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3399002 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 152 mm |
| UNSPSC: | 41102403 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 152 x 195 x 210 mm |
| Wysokość: | 210 mm |
| Zasilanie: | 230 V |