Sterylizatory do ez, SteriMax basic
Treść:
1
Numer produktu:
4670727
Informacje dot. produktu "Sterylizatory do ez, SteriMax basic"
Do szybkiej sterylizacji ez przy użyciu technologii podczerwieni. Natychmiastowa gotowość do użycia bez nagrzewania. Sterylizacja w temperaturze od 750 do 1000°C. Odpowiednie do wszystkich laboratoriów, środowisk pracy beztlenowej i komór laminarnych.
Zakres dostawy: Sterylizator ez, przewód sieciowy, 1 x otwór do ez Ø 3 mm, 1 x uchwyt do ez
- Rurki do wyżarzania wykonane ze specjalnego szkła kwarcowego
- Urządzenie jest natychmiast gotowe do pracy bez nagrzewania
- Z czasomierzem
- Rurka sterylizacyjna zamknięta z jednej strony, aby zapobiec zanieczyszczeniu
- Łatwe czyszczenie urządzenia i rurki do wyżarzania
- Obudowa nie nagrzewa się podczas pracy, nie występuje zagrożenie poparzeniem (Cool-Touch)
- Efektywne wykorzystanie energii
- Przetestowane i certyfikowane pod względem bezpieczeństwa fotobiologicznego zgodnie z normą EN 62471 przez BG ETEM - Nieszkodliwe dla skóry i oczu
- Solidna obudowa wykonana ze stali nierdzewnej i szkła bezpiecznego
- Mogą być obsługiwane bezpośrednio na panelu dotykowym urządzenia lub za pomocą opcjonalnego pedału nożnego
- Szybki i wydajny proces sterylizacji trwa tylko 10 sekund
Zakres dostawy: Sterylizator ez, przewód sieciowy, 1 x otwór do ez Ø 3 mm, 1 x uchwyt do ez
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatury: | 750 ... 1000°C |
| Pobór mocy: | 600 W |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 180 x 170 mm |
| Ciężar: | 1,8 kg |
| Zasilanie: | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 20 |
| Ciężar: | 1.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 1000 °C |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Numer artykułu producenta: | 4.101.000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 110 mm |
| Typ: | SteriMax basic |
| UNSPSC: | 41102403 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 110 x 180 x 170 mm |
| Wysokość: | 170 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |