Sterylizatory STERI
Treść:
1
Numer produktu:
6286283
Informacje dot. produktu "Sterylizatory STERI"
Sterylizatory sekundowe STERI pozwalają na szybką dezynfekcję i sterylizację małych instrumentów bezpośrednio w miejscu pracy. Szczególnie odpowiednie do komór z przepływem laminarnym. Badania i testy biologiczne dowodzą, że utrzymanie temperatury 250°C w pojemniku z kulkami szklanymi gwarantuje całkowite zniszczenie mikroorganizmów i zarodników w przeciągu kilku sekund. Sterylizowana jest ta części instrumentu, która znajduje się w szklanych kulkach STERI. STERI 250 i 350 to wersje o tej samej jakości, z pojemnikiem ze stali nierdzewnej, z wysokiej wydajności elementami grzewczymi, ze zredukowanym czasem grzania, z wysokiej precyzji termostatem, ogranicznikiem temperatury i wbudowanym termometrem.
STERI 250: Stezylizatory z gładką pokrywą metalową, kubkiem szklanym i kulkami szklanymi (150 g). Odpowiednie do małych i średnich narzędzi (nożyc, pincet, szczypiec, noży, ostrzy, szpatułek, itd.)
STERI 350: Stezylizatory z gładką pokrywą metalową i kulkami szklanymi (300 g). Szczególnie odpowiednie do średniej wielkości i dłuższych narzędzi.
- Dla zapewnienia doskonałej higieny bezpośrednio w miejscu pracy
- Gwarantowana szwajcarska jakość produktu
STERI 250: Stezylizatory z gładką pokrywą metalową, kubkiem szklanym i kulkami szklanymi (150 g). Odpowiednie do małych i średnich narzędzi (nożyc, pincet, szczypiec, noży, ostrzy, szpatułek, itd.)
STERI 350: Stezylizatory z gładką pokrywą metalową i kulkami szklanymi (300 g). Szczególnie odpowiednie do średniej wielkości i dłuższych narzędzi.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 31115 |
| Szerokość: | 125 mm |
| Typ: | STERI 250 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41102403 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 125 x 140 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |