Sterylizator parowy LABOKLAV, ze zintegrowanym systemem szybkiego schładzania, przeciwciśnienia, podciśnienia i wentylatorem
Treść:
1
Numer produktu:
7617827
Informacje dot. produktu "Sterylizator parowy LABOKLAV, ze zintegrowanym systemem szybkiego schładzania, przeciwciśnienia, podciśnienia i wentylatorem"
Sterylizatory parowe dostępne w szerokim zakresie rozmiarów komór od 55 l do 195 l. Uniwersalne opcje instalacji jako urządzenia wolnostojące lub stołowe oraz liczne konfiguracje zapewniają rozwiązania spełniające indywidualne, specyficzne wymagania. Typowe obszary zastosowania naszych urządzeń to laboratoria: mikrobiologiczne w instytucjach badawczych i uniwersytetach, kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, a także sterylizacja odpadów, np. w dziedzinie diagnostyki medycznej.
| Ciężar: | 205 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 660 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 965 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 24 |
| Maks. Ciśnienie: | 2.8 bar |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 138 °C |
| Numer artykułu producenta: | 21.0135.001.007 |
| Pojemność nominalna: | 135 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 840 mm |
| Temperatura: | 138 °C |
| Typ: | Laboklav 135 MSLV |
| Typ wtyczki: | CEE |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x głęb.): | 500 x 660 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 840 x 965 x 700 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 700 mm |
| Zasilanie: | 400 V·3/N/PE, 50 Hz |
| Z ponownym chłodzeniem: | Tak |
| Z urządzeniem próżniowym: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 500 mm |