Sterylizator parowy LABOKLAV, ze zintegrowanym systemem szybkiego schładzania, przeciwciśnienia i podciśnienia
Treść:
1
Numer produktu:
7623723
Informacje dot. produktu "Sterylizator parowy LABOKLAV, ze zintegrowanym systemem szybkiego schładzania, przeciwciśnienia i podciśnienia"
Sterylizatory parowe dostępne w szerokim zakresie rozmiarów komór od 55 l do 195 l. Uniwersalne opcje instalacji jako urządzenia wolnostojące lub stołowe oraz liczne konfiguracje zapewniają rozwiązania spełniające indywidualne, specyficzne wymagania. Typowe obszary zastosowania naszych urządzeń to laboratoria: mikrobiologiczne w instytucjach badawczych i uniwersytetach, kontroli jakości w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, a także sterylizacja odpadów, np. w dziedzinie diagnostyki medycznej.
| Ciężar: | 195 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 760 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 1065 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 24 |
| Maks. Ciśnienie: | 2.8 bar |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 138 °C |
| Numer artykułu producenta: | 21.0100.001.006 |
| Pojemność nominalna: | 100 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 740 mm |
| Temperatura: | 138 °C |
| Typ: | Laboklav 100 MSV |
| Typ wtyczki: | CEE |
| UNSPSC: | 42-28-15-08 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x głęb.): | 410 x 760 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 740 x 1,065 x 600 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 600 mm |
| Zasilanie: | 400 V·3/N/PE, 50 Hz |
| Z ponownym chłodzeniem: | Tak |
| Z urządzeniem próżniowym: | Tak |
| Ø wewnętrzna: | 410 mm |