Sterowany radiowo zegar ścienny TimeLine Max z wyświetlaczem cyfrowym
Treść:
1
Numer produktu:
6291226
Informacje dot. produktu "Sterowany radiowo zegar ścienny TimeLine Max z wyświetlaczem cyfrowym"
Przejrzysty cyfrowy wyświetlacz, z dniami tygodnia pisanymi pełnymi literami i pełną datą.
- Dni tygodnia w 7 językach (niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski, holenderski, duński)
- Dwie nastawy alarmu
- Podwójny czas
- Funkcja drzemki
- Sygnał radiowy DCF
- Baterie 4 x 1,5 V AA nie wchodzą w skład zestwu
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 520 g |
| Głębokość: | 30 mm |
| Kolor: | Srebrny |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 60.4512.54 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 258 mm |
| Typ: | TimeLine Max |
| UNSPSC: | 41122411 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 258 x 30 x 212 mm |
| Wysokość: | 212 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |