SteriBag Worek na próbki do pomieszczeń czystych, PE, sterylny
Treść:
500
Numer produktu:
4665343
Informacje dot. produktu "SteriBag Worek na próbki do pomieszczeń czystych, PE, sterylny"
Do zastosowania w sektorze chemicznym i farmaceutycznym. Każde 25 torebek na próbki znajduje się w podwójnym opakowaniu zewnętrznym, można je usuwać jedna po drugiej, dzięki czemu nadają się do wprowadzenia do cleanroomu. SteriBag Cleanroom jest sterylny wewnątrz i na zewnątrz. Gwarantuje to wolne od zanieczyszczeń przechowywanie i transport próbek.
- Przezroczyste
- Do jednorazowego użytku
- Sterylne, podwójnie pakowane
- Szczelne dla cieczy
- Wolne od RNaz, DNaz i pirogenów
- Z polem do opisu
- Klasa spożywcza
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 5344-8010 |
| Pojemność nominalna: | 800 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 114 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 114 x 305 mm |
| Wysokość: | 305 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |