Stereo zoom microscope KERN OZL-47 | Type: OZL 473
Treść:
1
Numer produktu:
4691125
Informacje dot. produktu "Stereo zoom microscope KERN OZL-47 | Type: OZL 473"
| Ciężar: | 4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 240 mm |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. odległość międzygałkowa: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | OZL 473 |
| Odległość międzygałkowa: | 55 ... 75 mm |
| Okulary powiększające: | HWF 10x/ 20 mm |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 0,7x ... 4,5x |
| Szerokość: | 300 mm |
| Typ: | OZL 473 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 240 x 420 mm |
| Wysokość: | 420 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |