Stereo microscope set OZL 963 | Type: OZL 963
Treść:
1
Numer produktu:
6493077
Informacje dot. produktu "Stereo microscope set OZL 963 | Type: OZL 963"
| Głębokość: | 255 mm |
|---|---|
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Odległość międzygałkowa: | 75 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. odległość międzygałkowa: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | OZL 963 |
| Odległość międzygałkowa: | 55 ... 75 mm |
| Odległość robocza: | 100 mm |
| Okulary powiększające: | 10 x |
| Probówka: | Trinokular |
| Rodzaj oświetlenia (Mikroskopy): | Oświetlenie światłem odbitym |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 0,7 x ... 4,5 x |
| Szerokość: | 700 mm |
| Typ: | OZL 963 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41111703 |
| Układ soczewek: | Zoom |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 700 x 255 x 600 mm |
| Wysokość: | 600 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |