Statywy z pokrywami, na kuwety, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6267353
Informacje dot. produktu "Statywy z pokrywami, na kuwety, PP"
Do bezpiecznego przenoszenia i przechowywania 12 kuwet o dł. drogi optycznej 10 mm. Statywy posiadają uchylną pokrywę z zatrzaskiem zabezpieczającym oraz ułatwiające czyszczenie, wyjmowalne wkładki. Wysokość wnętrza do poziomu pokrywy pozwala na wstawienie kuwet spektrofotometrycznych o dowolnej wysokości, nawet z zakrywkami lub korkami.
| Głębokość: | 112 mm |
|---|---|
| Liczba miejsc: | 12 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 098.03.001B |
| Szerokość: | 120 mm |
| UNSPSC: | 41122800 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 112 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |