Statywy pływające, na probówki, PE
Treść:
5
Numer produktu:
6238546
Informacje dot. produktu "Statywy pływające, na probówki, PE"
Wykonane z pianki polietylenowej. Idealne do termostatowania próbek w łaźniach wodnych i zlewkach. Wyposażone w uchwyty umożliwiające bezpieczne podnoszenie z powierzchni. Uchwyty można odłączyć.
| Dla naczyń: | 50 ml |
|---|---|
| Głębokość: | 137 mm |
| Kolor: | Zielony |
| Kształt (kriostatywy): | Diamond |
| Liczba miejsc: | 4 |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | HS2165A |
| Szerokość: | 165 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 165 x 137 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |