Statywy pływające, na krioprobówki Nalgene™, Typ 5974, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9400982
Informacje dot. produktu "Statywy pływające, na krioprobówki Nalgene™, Typ 5974, PP"
Pływające statywy na probówki i krioprobówki o poj. od 1,0 do 2,0 ml. Unoszą się na wodzie nawet przy pełnym obciążeniu pełnymi probówkami. Z wytłoczonymi, alfanumerycznymi oznaczeniami.
| Dla naczyń: | 1,0/1,2/1,5/2,0 ml |
|---|---|
| Głębokość: | 103 mm |
| Kolor: | Biały |
| Kształt (kriostatywy): | Kwadratowy |
| Liczba miejsc: | 16 |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5974-0404 |
| Szerokość: | 103 mm |
| Typ: | 5974 |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 103 x 103 x 65 mm |
| Wysokość: | 65 mm |