Rękawice ochronne CRYOLITE
Treść:
1
Numer produktu:
6291649
Informacje dot. produktu "Rękawice ochronne CRYOLITE"
CRYOLITE jest w pełni wodoodporną rękawicą chroniącą dłoń i przedramię w operacjach wymagających użycia ciekłego azotu (lub innych gazów kriogenicznych) i ciepła.
Wykonana z materiałów specjalnie przeznaczonych do tego zastosowania, utrzymuje ręce ciepłe i suche przez długi czas użytkowania. Testowana, z powodzeniem, poprzez kontakt z ciekłym azotem (-195,82°C) przez jedną minutę i po teście elastyczności (metoda RCT). Nadaje się do kontaktu z ciekłym tlenem (wskaźnik tlenu O.I. 25,4 warstwy zewnętrznej - Raport z badań 166/2016 Dipartimento di Ingegneria Padova.
Wielowarstwowa konstrukcja umożliwia wysoki poziom ochrony cieplnej, elastyczności i zręczności w zakresie od -200°C do 250°C. Kat. III
Wykonana z materiałów specjalnie przeznaczonych do tego zastosowania, utrzymuje ręce ciepłe i suche przez długi czas użytkowania. Testowana, z powodzeniem, poprzez kontakt z ciekłym azotem (-195,82°C) przez jedną minutę i po teście elastyczności (metoda RCT). Nadaje się do kontaktu z ciekłym tlenem (wskaźnik tlenu O.I. 25,4 warstwy zewnętrznej - Raport z badań 166/2016 Dipartimento di Ingegneria Padova.
Wielowarstwowa konstrukcja umożliwia wysoki poziom ochrony cieplnej, elastyczności i zręczności w zakresie od -200°C do 250°C. Kat. III
| Długość: | 380 mm |
|---|---|
| Maks. odporność na temperaturę: | -250 °C |
| Materiał: | Skóra |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | 010010 GR.10 |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... -250 °C |
| Rozmiar rękawic: | 10 |
| UNSPSC: | 46181538 |