Rękawice do ochrony termicznej TempDex 710, do 125°C
Treść:
10
Numer produktu:
6285463
Informacje dot. produktu "Rękawice do ochrony termicznej TempDex 710, do 125°C"
- Cienkie, anatomicznie ukształtowane rękawice zapewniają zręczność manualną przy pracy
- Doskonała odporność na ścieranie: dłuższa żywotność
- Wytłoczone kropki dla lepszej izolacji oraz lepszego chwytu
- Kat. II
| Długość: | 280 mm |
|---|---|
| Kategoria środków ochrony indywidualnej: | II |
| Maks. odporność na temperaturę: | 125 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3245427101214 |
| Oburęczna: | Nie |
| Odporność na temperaturę: | 125 °C |
| Powłoka materiałowa (rękawice): | Pianka nitrylowa |
| Rozmiar rękawic: | 11 |
| UNSPSC: | 46181538 |