Rękawice do ochrony przed niską temperaturą TempIce 700
Treść:
1
Numer produktu:
4674935
Informacje dot. produktu "Rękawice do ochrony przed niską temperaturą TempIce 700"
Rękawice do ochrony termicznej
- Elastyczne mankiety z dzianiny
- Specjalna powłoka nitrylowa Grip & Proof
- Ochrona przed zimnem do -10 ° C
- Wygoda noszenia, precyzja chwytu i elastyczność
- Kolor: niebieski / czarny
| Długość: | 280 mm |
|---|---|
| Kategoria środków ochrony indywidualnej: | II |
| Kolor: | Niebieski/czarny |
| Maks. odporność na temperaturę: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3245427004102 |
| Odporność na temperaturę: | -10 °C |
| Powłoka materiałowa (rękawice): | Pianka nitrylowa |
| Rozmiar rękawic: | 10 |
| UNSPSC: | 46181538 |