Rejestratory temperatury, wilgotności i ciśnienia i CO2 LOG220E
Treść:
1
Numer produktu:
6311947
Informacje dot. produktu "Rejestratory temperatury, wilgotności i ciśnienia i CO2 LOG220E"
Rejestrator danych temperatury, wilgotności i cieśnienia z zewnętrznym przyłączem czujnika CO2 lub czujnika wilgotności, ciśnienia i temperatury. Możliwość montażu ściennego.
Czujniki temperatury, ciśnienia, wilgotności i CO2 są dostępne osobno.
Zakres dostawy: rejestrator danych,uchwyt ścienny, bateria (1/2 AA 3,6 V), pokrywa USB, śruby i kołki
- Dowolnie ustawiany czas rejestracji od 10 sekund do 24 godzin
- Wartości minimalne i maksymalne mogą być resetowane na wyświetlaczu.
- Funkcja oznaczania czasu ("Time Marker") podczas zapisu danych
- Z czujnikiem ruchu do nagrywania wstrząsów
- Pamięć na ok. 60000 pomiarów
- Automatyczne tworzenie plików PDF, urządzenie może być również używane bez oprogramowania
- Nie jest wymagana instalacja sterownika
- Diody LED stanu i alarmu, z brzęczykiem
- Wyświetlacz może być wyłączony
- Żywotność baterii >4 lata przy >15 minutowym interwale pomiarowym
- Interfejs USB do przesyłania danych
- Oprogramowanie dostępne do pobrania na stronie internetowej producenta (bezpłatnie)
Czujniki temperatury, ciśnienia, wilgotności i CO2 są dostępne osobno.
Zakres dostawy: rejestrator danych,uchwyt ścienny, bateria (1/2 AA 3,6 V), pokrywa USB, śruby i kołki
| Ciężar: | 70 g |
|---|---|
| Ciśnienie atmosferyczne: | 300 ... 1,100 hPa |
| Cykl pomiarowy: | 10 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 20 mm |
| Maks. Ciśnienie powietrza: | 1100 hPa |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 850 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. Ciśnienie powietrza: | 300 hPa |
| Min. Cykl pomiarowy: | 10 sec |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -200 °C |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0222 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość ciśnienia powietrza: | 0.1 hPa |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 42 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -200 ... 850 °C |
| Typ: | LOG220E |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 42 x 20 x 91.5 mm |
| Wysokość: | 91.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |