Rejestratory temperatury i wilgotności, LOG32TH
Treść:
1
Numer produktu:
9726422
Informacje dot. produktu "Rejestratory temperatury i wilgotności, LOG32TH"
- Pamięć: 60 000 pomiarów
- Możliwość stosowania bez oprogramowania 5-minutowy interwał nagrywania (ustawienia domyślne)
- Opcjonalne darmowe oprogramowanie w celu ustawienia interwału nagrywania (od 30 sek do 24 h)
- Automatyczne tworzenie PDF
- Żywotność baterii >2 lata (przy interwale nagrywania >5 min)
- Lampka statusu urządzenia i alarmu z sygnałem akustycznym
- Zawiera zestaw do mocowania ściennego
Aplikacje:
Rejestratory danych LOG32TH są zaprojektowane do zastosowań podczas transportu lub przechowywania produktu.
- Nadzór nad jakością podczas produkcji oraz w obszarach magazynowych
- Monitorowanie warunków w zakładach produkcyjnych
- Utrzymanie warunków przechowywania zgodnych z wymogami HACCP
- Kontrola warunków otoczenia w elektrowniach
- Monitorowanie lodówek w przemyśle farmaceutycznym
| Ciężar: | 70 g |
|---|---|
| Cykl pomiarowy: | 5 min |
| Głębokość: | 100 mm |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 5 min |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 31.1054 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 19 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | LOG32TH |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 19 x 100 x 19 mm |
| Wysokość: | 19 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |