Rejestratory temperatury i wilgotności, LOG 110
Treść:
1
Numer produktu:
9726412
Informacje dot. produktu "Rejestratory temperatury i wilgotności, LOG 110"
Idealne podczas przechowywania lub transportu zgodne z systmem HACCP. Posiadają duży panel wyświetlający aktualne wskazania oraz status baterii, a także łatwe w użyciu oprogramowanie.
Oprogramowanie i kabel USB należy zamawiać osobno (nr kat. 9.726 413).
- Niezbędne do zapewnienia jakości w laboratoriach, działach produkcji i magazynach
- Pomiar warunków otoczenia w fabrykach i elektrowniach
- Monitorowanie chłodziarek w przemyśle farmaceutycznym
- Pamięć 60000 pomiarów
Oprogramowanie i kabel USB należy zamawiać osobno (nr kat. 9.726 413).
| Specyfikacja | |
| Temp. | |
| Zakres pomiaru wewn.: Zakres pomiaru zewn.: | -30 ... 70 °C -50 ... 125 °C |
| Dokładność: | 0,1 °C |
| Precyzja: | Wewn.: ±0,5 °C (-10 ... 40 °C); ±0,7 °C w pozostałym zakresie Zewn.: ±0,5 °C (0 ... 40 °C); ±0,7 °C w pozostałym zakresie |
| Wilgotność | |
| Zakres pomiaru: | 0 ... 99 % R.H. |
| Rozdzielczość: | 0,1 % R.H. |
| Dokładność: | ±3 % R.H. |
| Obudowa: | Z tworzywa (ABS) |
| Zasilanie: | 1 x CR2032 3 V |
| Wymiary: | 88 x 55 x 20 mm |
| Ciężar: | 95 g (z opakowaniem) |
| Funkcja alarmu: | Alarm zbyt niskiej lub zbyt wysokiej temperatury i/lub wartości wilgotności Przypomnienie o kalibracji |
| Baterii/akumulatora: | 1 x CR2032 |
|---|---|
| Ciężar: | 95 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 88 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 125 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -50 °C |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0110 |
| Oznaczenie IEC: | CR2032 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 55 mm |
| Temperatura: | -30 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 125 °C |
| Typ: | LOG110 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 55 x 88 x 20 mm |
| Wysokość: | 20 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |