Rejestratory danych z zewnętrznym czujnikiem temperatury, EBI 20-TE1-Set
Treść:
1
Numer produktu:
6240382
Informacje dot. produktu "Rejestratory danych z zewnętrznym czujnikiem temperatury, EBI 20-TE1-Set"
Aplikacje:
Cechy:
Dostawa obejmuje także: Rejestrator temp. z czujnikiem zewn., oprogramowanie, interfejs
- Transport
- Monitoring przechowywania
- Chłodnie i obszary chłodnicze
Cechy:
- Wodoszczelne
- Alarm świetlny
- Wyświetlanie wartości min. i maks.
- Przechowywanie do 40000 pomiarów, z możliwością odczytu w każdej chwili
- Możliwość wymiany baterii
- Tryb pomiaru: Natychmiastowa pętla pomiarowa, pomiar od pkt. wyjścia, natychmiastowy start do pełnej pamięci, pomiar START/STOP, start przy wciśniętym przycisku
- Dokładność: ±0,5 °C (od -20 do 40 °C); ±0,8 °C dla pozostałego zakresu pomiaru
| Baterii/akumulatora: | 3 V, CR2450, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 45 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 69 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Materiał obudowy: | ABS |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Numer artykułu producenta: | 1601-0047 |
| Oznaczenie IEC: | CR2450 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 48 mm |
| Temperatura: | -30 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | EBI 20-TE1-Set |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 69 x 22 mm |
| Wysokość: | 22 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |