Rejestratory danych PDF, EBI 310 TH
Treść:
1
Numer produktu:
6266912
Informacje dot. produktu "Rejestratory danych PDF, EBI 310 TH"
Rejestratory danych PDF z zewnętrznym czujnikiem wilgotności i temperatury TPH 500, dodatkowo może byćużywany wewn. czujnik temperatury. Monitorowanie wilgotności względnej podczas składowania i transportu. W porównaniu z EBI 300, EBI 310 pozwalają na krótsze odstępy między pomiarami i mają większą pojemność pamięci.
- Automatyczne tworzenie raportów w formacie PDF (z wartościami temp. i czasu)
- Transport leków, modyfikatorów żywności, krwi i substancji podobnych
- Transport produktów wrażliwych na zmiany temperatury
- Przechowywanie próbek referencyjnych w lodówkach i zamrażarkach
- "Zasada zielonych świateł" przy przekroczeniu limitu
- Procedury IQ / OQ przez standaryzowane oprogramowanie i standardowe procesy sprawozdawcze
- Zgodne z GMP i wymaganiami farmakopealnymi oraz EN 12830, ATP, VO (EG) 37/205, 21 CFR cz. 11 (Winlog.basic)
- Programowalne przez konfigurator dostępny bezpłatnie pod adresem www.ebi300.com
- Tryby pracy: Wł./Wył.; Pętla bez końca, Włączanie przyciskiem
- Alarmy: 5 wartości
| Baterii/akumulatora: | 3 V, CR2450, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 35 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 129 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 75 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | PC |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 sec |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6336 |
| Oznaczenie IEC: | CR2450 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 33 mm |
| Temperatura: | -30 ... 75 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | EBI 310 TH |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 33 x 129 x 14 mm |
| Wysokość: | 14 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |