Rejestratory danych PDF EBI 300 TH
Treść:
1
Numer produktu:
6266910
Informacje dot. produktu "Rejestratory danych PDF EBI 300 TH"
Rejestrator danych PDF z zewnętrznym czujnikiem wilgotności i temperatury TPH 400, dodatkowo można zastosować wewnętrzny czujnik temperatury.
- Odpowiednie do monitorowania temperatury zgodnie z HACCP/IFS oraz w produktach łatwo ulegających zepsuciu
- Odpowiednie do monitorowania transportu świeżych, schłodzonych lub głęboko zamrożonych produktów
- Do monitorowania lodówek i zamrażarek
- Kwalifikacja bez oprogramowania, możliwość automatycznego generowania raportów w formacie PDF
- Łatwe w użyciu rejestratory, za standardowym oprogramowaniem, błędy użytkownika zredukowane do minimum dzięki standardowemu oprogramowaniu EBI 300
- Zapewniają kompatybilność danych, brak możliwości manipulacji danymi
- Zgodność z normami EN 12830, ATP, VO(EG) 37/2005
- Dołączony fabryczny protokół kalibracji
- Programowalny przez darmowy konfigurator dostępny na stronie www.ebi300.com
- Brak oddzielnego interfejsu do oprogramowania i odczytu
- Pamięć: 40000 pomiarów
- Tryby pomiaru: Start/Stop, pętla pomiarowa, start za pomocą przycisku
- Alarm: Przekroczenie w dół lub w górę wartości granicznej
| Baterii/akumulatora: | 3 V, CR2450, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 35 g |
| Cykl pomiarowy: | 1 min ... 24 h |
| Głębokość: | 129 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3 V |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał obudowy: | PC |
| Min. Cykl pomiarowy: | 1 min |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6334 |
| Oznaczenie IEC: | CR2450 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Szerokość: | 33 mm |
| Temperatura: | -30 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | EBI 300 TH |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 33 x 129 x 14 mm |
| Wysokość: | 14 mm |