Rejestrator temperatury / wilgotności / ciśnieniaLOG 220
Treść:
1
Numer produktu:
6284759
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury / wilgotności / ciśnieniaLOG 220"
- Rejestrator danych PDF z wyświetlaczem
- Rozmiar pamięci: 60000 pomiarów
- Można używać bez oprogramowania (ustawienia domyślne) (5-minutowy odstęp, bez ustawień alarmowych)
- Automatyczne tworzenie plików PDF
- Czujnik ruchu do rejestracji uderzenia np.: zamykanie drzwi lub okien
- Regulowany czas nagrywania: od 10 sekund do 24 godzin
- Pamięć Max-Min-Display (resetowalna)
- Funkcje znakowania czasowego do wyników pomiaru
- Żywotność akumulatora ok. 4 lata (interwał rejestracji >15 minut)
- Diody stanu i alarmu
- Zawiera mocowanie ścienne
Darmowe oprogramowanie LogConnect, do konfiguracji (alarmy, interwał, zmiana ustawień wyświetlania) lub LogGraph2 do wygodnego graficznego i tabelarycznego wyświetlania zmierzonych wartości, zawiera funkcję przeciągnij i powiększ. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania.
| Specyfikacja | |
| Temperatura | |
| Zakres pomiarowy: | Od -40 do 70°C |
| Rozdzielczość: | 0,1°C |
| Dokładność: | ±0,5°C (od 0 do 60°C), ±1,0°C poza w.w. zakr. |
| Wilgotność | |
| Zakres pomiarowy: | Od 0 do 100% rH |
| Rozdzielczość: | 0,1% rH |
| Dokładność: | ±3% rH (od 40 do 60%), ±3,5% rH (od 20 do 40% i od 60 do 80%), ±5% rH poza w.w. zakr. |
| Ciśnienie | |
| Zakres pomiarowy: | Od 300 do 1100 hPa |
| Rozdzielczość: | 0,1 hPa |
| Dokładność: | ± 1 hPa (od 900 do 1100 hPa), 0,5% wart. końc. poza tym zakr. |
| Interfejs: Obudowa: Bateria: | USB (zintegrowana) Tw. sztuczne (ABS) 1 x 3,6 V litowa ½ AA |
| Wymiary: Ciężar: | 91,5 x 42 x 20 mm 70 g |
| Ciężar: | 70 g |
|---|---|
| Ciśnienie atmosferyczne: | 300 ... 1,100 hPa |
| Głębokość: | 20 mm |
| Maks. Ciśnienie powietrza: | 1100 hPa |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. Ciśnienie powietrza: | 300 hPa |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0220 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość ciśnienia powietrza: | 0.1 hPa |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 42 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | LOG220 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 42 x 20 x 91.5 mm |
| Wysokość: | 91.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |