Rejestrator temperatury / wilgotności LOG 210
Treść:
1
Numer produktu:
6284758
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury / wilgotności LOG 210"
- Rejestrator danych PDF z wyświetlaczem
- Rozmiar pamięci: 100 000 pomiarów
- Można używać bez oprogramowania (ustawienia domyślne) (5-minutowy odstęp, bez ustawień alarmowych)
- Automatyczne tworzenie plików PDF
- Czujnik ruchu do rejestracji uderzenia np.: zamykanie drzwi lub okien
- Regulowany czas nagrywania: od 10 sekund do 24 godzin
- Pamięć Max-Min-Display (resetowalna)
- Funkcje znakowania czasowego do wyników pomiaru
- Żywotność akumulatora ok. 4 lata (interwał rejestracji >15 minut)
- Diody LED: stanu i alarmu
- Zawiera mocowanie ścienne
Darmowe oprogramowanie LogConnect, do konfiguracji (alarmy, interwał, zmiana ustawień wyświetlania) lub LogGraph2 do wygodnego graficznego i tabelarycznego wyświetlania zmierzonych wartości, zawiera funkcję przeciągnij i powiększ. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania.
| Specyfikacja | |
| Temperatura | |
| Zakres pomiarowy: | Od -40 do 70°C |
| Rozdzielczość: | 0,1°C |
| Dokładność: | ± 0,5°C (od 0 do 60°C), ± 1,0°C poza tym zakr. |
| Wilgotność | |
| Zakres pomiarowy: | Od 0 do 100% rH |
| Rozdzielczość: | 0,1% rH |
| Dokładność: | ±3% rH (od 40 do 60%), ±3,5% rH (od 20 do 40% i od 60 do 80%), ±5% rH poza w.w. zakr. |
| Interfejs: Obudowa: | USB (zintegrowany) Tw. sztuczne (ABS) |
| Bateria: | 1 x 3,6 V litowa ½ AA |
| Wymiary: | 91,5 x 42 x 20 mm |
| Ciężar: | Około 70 g |
| Ciężar: | 70 g |
|---|---|
| Cykl pomiarowy: | 10 sec ... 24 h |
| Głębokość: | 20 mm |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. Cykl pomiarowy: | 10 sec |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 5005-0210 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 0.1 % |
| Szerokość: | 42 mm |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ: | LOG210 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 42 x 20 x 91.5 mm |
| Wysokość: | 91.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Nie |