Rejestrator temperatury WiFi testo Saveris 2-T2 Set
Treść:
1
Numer produktu:
6273021
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury WiFi testo Saveris 2-T2 Set "
Zestaw rejestratorów temperatury WiFi jest odpowiedni do monitorowania temperatury w lodówkach. Sondy temperatury z przewodem taśmowym można przełożyć przez uszczelnienie lodówki. Fiolki do napełniania glikolem służą jako bufor temperatury. Dane pomiarowe są przesyłane do chmury testo Cloud (magazyn danych online) przez bezprzewodową sieć LAN i mogą być dostępne i oceniane na wszystkich urządzeniach końcowych z dostępem do Internetu. Pakiet testo Cloud Basic jest dostępny bezpłatnie.
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury WiFi, dostęp do testo-Cloud (podstawowa funkcjonalność), kabel micro USB, uchwyt ścienny, baterie, protokół kalibracji, 2 x sonda penetracyjna NTC z przewodem taśmowym, 2 x pojemniki na glikol.
- Wewnętrzna pamięć danych do 10000 wartości pomiarowych na kanał
- Wartości graniczne regulowane poprzez testo-Cloud
- Powiadomienie e-mail o przekroczeniu wartości granicznych
- Aktualne wartości pomiarowe można odczytać na wyświetlaczu
- Złącze Micro USB
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury WiFi, dostęp do testo-Cloud (podstawowa funkcjonalność), kabel micro USB, uchwyt ścienny, baterie, protokół kalibracji, 2 x sonda penetracyjna NTC z przewodem taśmowym, 2 x pojemniki na glikol.
| Typ czujnika: | NTC |
| Zakres temperatur: | -50 ... 150 °C |
| Dokładność: | ±0.5 °C |
| Cykl pomiarowy: | 15 min ... 24 h |
| Cykl komunikacyjny: | 15 min ... 24 h |
| Pamięć: | 10000 wartości pomiarowych na kanał |
| Wymiary: | 95 x 75 x 30,5 mm |
| Ciężar: | 240 g |
| Zasilanie: | 4 x baterie AA AlMn Mignon |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP65 |
| Baterii/akumulatora: | 4 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 240 g |
| Głębokość: | 75 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 150 °C |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 05722103 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 °C |
| Szerokość: | 95 mm |
| Temperatura zewnętrzna: | -50 ... 150 °C |
| Typ: | testo Saveris 2-T2 Set |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 75 x 30.5 mm |
| Wysokość: | 30.5 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |