Rejestrator temperatury Traceable® Excursion-Trac™, z 1 sondą wprowadzającą
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4687369
Informacje dot. produktu "Rejestrator temperatury Traceable® Excursion-Trac™, z 1 sondą wprowadzającą"
Rejestrator danych do monitorowania temperatury w lodówkach i zamrażarkach. Przesyłanie danych zapisanych w formacie CSV przez złącze USB. Po pobraniu danych i zdarzeń alarmowych możliwość usunięcia z pamięci danych.
Rejestrator danych temperaturowych z jedną sondą wprowadzającą (platynowy czujnik RTD) wykonany ze stali nierdzewnej.
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury z 1 sondą wprowadzającą, kabel 3 m, statyw, paski z haczykami, paski magnetyczne, montaż na ścianie, baterie, certyfikat kalibracji z możliwością śledzenia przez NIST
- Wyświetlanie temperatury maks./min. i temperatury bieżącej
- Smart-Alarm™ z alarmem wizualnym i dźwiękowym w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- Duża pamięć danych pomiarowych
- Możliwość przełączania °C / °F
- Przechowywanie do 10 różnych komunikatów alarmowych
- Dołączony certyfikat kalibracji z możliwością sprawdzenia przez NIST
Zakres dostawy: Rejestrator temperatury z 1 sondą wprowadzającą, kabel 3 m, statyw, paski z haczykami, paski magnetyczne, montaż na ścianie, baterie, certyfikat kalibracji z możliwością śledzenia przez NIST
| Zakres temperatury: | -90 ... 105 °C |
| Dokładność: | ±0.2 °C |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Pamięć: | 525600 wartości pomiarowe |
| Wymiary sondy (dł. x Ø): | 159 x 3,2 mm |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Baterii/akumulatora: | 2 x AAA |
|---|---|
| Czujnik (Ø x dł.): | 3.2 x 159 mm |
| Długość czujnika: | 159 mm |
| Głębokość: | 19 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura: | 105 °C |
| Numer artykułu producenta: | 98768-53 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Szerokość: | 70 mm |
| Temperatura: | -90 ... 105 °C |
| Temperatura min.: | -90 °C |
| Typ: | Traceable﹤sup﹥®﹤/sup﹥ Excursion-Trac™ |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 19 x 108 mm |
| Wysokość: | 108 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |
| Ø czujnika: | 3.2 mm |