Rejestrator danych Temperatur EBI 12-T441 2-kanałowy, osiowy, zginany, 500 mm. *UN 3091 podlega etykietowaniu*
Treść:
1
Numer produktu:
4713177
Informacje dot. produktu "Rejestrator danych Temperatur EBI 12-T441 2-kanałowy, osiowy, zginany, 500 mm. *UN 3091 podlega etykietowaniu*"
| Baterii/akumulatora: | 1 x 3.6 V, Litowe |
|---|---|
| Ciężar: | 110 g |
| Cykl pomiarowy: | 250 ms ... 24 h |
| Czujnik (Ø x dł.): | 1.5 x 500 mm |
| Długość czujnika: | 500 mm |
| Jednorazowe: | Nie |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 68 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Cykl pomiarowy: | 24 h |
| Maks. Temperatura (zewnętrzna): | 200 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 3.6 V |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Min. Cykl pomiarowy: | 250 ms |
| Min. Temperatura (zewnętrzna): | -200 °C |
| Numer artykułu producenta: | 1340-6629 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| System elektrochemiczny: | Litowe |
| Temperatura zewnętrzna: | -200 ... 200 °C |
| Typ: | EBI 12-T441 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 48 x 24 mm |
| Wysokość: | 24 mm |
| Z czujnikiem zewnętrznym: | Tak |
| Ø: | 48 mm |
| Ø czujnika: | 1.5 mm |