Regały z zasuwami, do kriopudełek, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4653730
Informacje dot. produktu "Regały z zasuwami, do kriopudełek, stal nierdzewna"
Do przechowywania kriopudełek w zamrażarkach.
- Pasuje do kriopudełek o wymiarach: 130 x 130 mm, 133 x 133 mm i 136 x 136 mm
- Bez ogranicznika wysuwu
- Powierzchnia polerowana
| Głębokość: | 570 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 12 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 54 00 019 |
| Rodzaj statywu: | Szuflady |
| Szerokość: | 144 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 4 x 3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 144 x 570 x 250 mm |
| Wysokość: | 250 mm |
| Wysokość pudełka: | 75 mm |