Regały do zamrażarek skrzyniowych, pionowe, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4653723
Informacje dot. produktu "Regały do zamrażarek skrzyniowych, pionowe, stal nierdzewna"
Do przechowywania pudełek cryobox o wymiarach: 130 x 130 mm, 133 x 133 mm i 136 x 136 mm. Z uchwytami.
| Głębokość: | 140 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 10 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 54 00 000 |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 1 x 10 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 140 x 550 mm |
| Wysokość: | 550 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |