Regały do zamrażarek, pionowe, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
4653725
Informacje dot. produktu "Regały do zamrażarek, pionowe, stal nierdzewna"
Do przechowywania kriopudełek o wymiarach: 130 x 130 mm, 133 x 133 mm i 136 x 136 mm.
| Głębokość: | 566 mm |
|---|---|
| Liczba komór: | 24 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 54 00 002 |
| Szerokość: | 140 mm |
| UNSPSC: | 41122806 |
| Układ wentylatorów: | 4 x 6 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 140 x 566 x 328 mm |
| Wysokość: | 328 mm |
| Wysokość pudełka: | 50 mm |