Regały do pomieszczeń typu cleanroom
Treść:
1
Numer produktu:
4661696
Informacje dot. produktu "Regały do pomieszczeń typu cleanroom"
Regały do pomieszczeń typu cleanroom składające się z ramy i przyspawanych półek.
- Materiał stal nierdzewna (1.4301 / AISI 304)
- Powierzchnie funkcyjne w wykończeniu KEK
- Rama podstawy wykonana z profili kwadratowych
- Górne końce profili zamknięte plastikowymi nakładkami
- Możliwość poziomowania za pomocą stopek talerzowych wykonanych z CNS (+/- 10 mm)
- Półki, składane ze wszystkich stron
- Konstrukcja spawana
- Gładka powierzchnia
- Dla wersji perforowanej: Wykrawanie wymiarów ø 10 mm w siatce 15 x 15 mm wspomagające laminarny przepływ powietrza
- W zależności od konstrukcji i wymiarów stabilizowane przez wzmocnienie
| Głębokość: | 600 mm |
|---|---|
| Maks. Liczba półek: | 3 |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 5372264500 |
| Shelves: | smooth |
| Szerokość: | 800 mm |
| Typ: | RV-3-GL-CLN |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 800 x 600 x 900 mm |
| Wysokość: | 900 mm |