Refrigerated incubator TFS RI | Type: TFS RI 720
Treść:
1
Numer produktu:
4713161
Informacje dot. produktu "Refrigerated incubator TFS RI | Type: TFS RI 720"
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
|---|---|
| Głębokość wewnętrzna: | 628 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 820 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 9 |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | TFSRI720-230V |
| Pojemność nominalna: | 670 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,2 °C (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 790 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 940 mm |
| Temperatura: | 4 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 4 °C |
| Typ: | TFS RI 720 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41104423 |
| Układ chłodzenia: | Sprężarka chłodnicza |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 790 x 628 x 1,350 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 940 x 820 x 1,990 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 1350 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1990 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |