Refrigerated/heated circulator HRC 2 GREEN control | Type: HRC 2 GREEN control
Treść:
1
Numer produktu:
4714322
Informacje dot. produktu "Refrigerated/heated circulator HRC 2 GREEN control | Type: HRC 2 GREEN control"
| Ciężar: | 26.5 kg |
|---|---|
| Czynnik chłodniczy: | R290 |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość zewnętrzna: | 525 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Maks. Ciśnienie ssania: | 0.25 bar |
| Maks. Ciśnienie tłoczenia: | 0.5 bar |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Natężenie przepływu: | 21 l/min |
| Maks. Objętość łaźni: | 4 l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Min. Objętość łaźni: | 1.4 l |
| Moc cieplna: | 1500 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020128748 |
| Pojemność łaźni: | 1.4 ... 4 l |
| Programowalny: | Tak |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (-10 °C) |
| Szerokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Temperatura: | -30 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| Typ: | HRC 2 GREEN control |
| Typ wtyczki: | UK |
| Wydajność chłodzenia przy 20 °C: | 620 W |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 220 x 525 x 480 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 480 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |