Refraktometry przenośne, cyfrowe, do wina, typ WM-7
Treść:
1
Numer produktu:
9801345
Informacje dot. produktu "Refraktometry przenośne, cyfrowe, do wina, typ WM-7"
Kieszonkowe refraktometry cyfrowe do wina WM-7 z 7 skalami, do prostych, szybkich i precyzyjnych pomiarów moszczu winogronowego.
Zakresy pomiarowe: Brix, T.A., Oe, KMW, Baumé
Zakresy pomiarowe: Brix, T.A., Oe, KMW, Baumé
| Wymiary: | 170 x 90 x 40 mm |
| Waga: | 300 g |
| Ciężar: | 270 g |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.5 % Brix, ±0.2 % T.A. 1990, ±0.2 % T.A. 1971, ±1 °Oe (Ger), ±0.2 °KMW, ±0.2 °Bé |
| Głębokość: | 90 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 64 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3415 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 % Brix, 0.1 % T.A. 1990, 0.1 % T.A. 1971, 1 °Oe (Ger), 0.1 °KMW, 0.1 °Bé |
| Szerokość: | 170 mm |
| Temperatura: | 5 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | WM-7 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 90 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.0 ... 45.0 % Brix, 0.0 ... 26.0 % T.A. 1990, 0.0 ... 25.0 % T.A. 1971, 0 ... 240 °Oe (Ger), 0.0 ... 40.0 °KMW, 0.0 ... 21.0 °Bé |