Refraktometry przenośne, cyfrowe, UG-1Alpha
Treść:
1
Numer produktu:
9801324
Informacje dot. produktu "Refraktometry przenośne, cyfrowe, UG-1Alpha"
Refraktometry z cyfrowym wyświetlaniem wyniku automatycznie kompensowanego temperaturowo. Zasilanie bateryjne, odporny na zachlapanie. Do pomiaru gęstości moczu.
| Ciężar: | 270 g |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.0010 |
| Głębokość: | 90 mm |
| Maks. Temperatura: | 35 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3464 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.0001 |
| Szerokość: | 170 mm |
| Temperatura: | 10 ... 35 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | UG-1Alpha |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 90 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.0000 ... 1.0600 Urine S.G. |