Refraktometry przenośne, cyfrowe, PEN-PRO
Treść:
1
Numer produktu:
9801368
Informacje dot. produktu "Refraktometry przenośne, cyfrowe, PEN-PRO"
Refraktometry PEN-PRO o zakresie pomiaru od 0,0 do 85,0 % Brix, a w zakresie temperatur od 10 do 100 °C mają możliwość pomiaru praktycznie każdej próbki. Pomiar może się odbywać także w trakcie mieszania próbki, zatem można obserwować zmianę wyniku aż do jego ustabilizowania. Nie ma konieczności wielokrotnego pomiaru tej samej próbki. W pełni cyfrowy refraktometr PEN-PRO jest idealnym rozwiązaniem dla zakładów spożywczych (soki owocowe, kawa, napoje bezalkoholowe, sos sojowy, sosy, przyprawy, zupy, dżemy, marmolady, galaretki, syropy itp.).
- Do wykonania pomiaru wystarczy zanurzyć urządzenie w cieczy lub dotykać nim powierzchni próbki
- Łatwy i szybki pomiar w zaledwie 3 sekundy
- Można zmierzyć zarówno zimne jak i gorące próbki
- Pomiary z aut. kompensacją temp. (ATC) są prezentowane tak jakby były mierzone w temperaturze 20 °C
- Zerowanie (kalibrację) można zrobić na wodzie kranowej lub destylowanej
- Klasa IP65: pyłoszczelne i chronione przed strumieniami wody. Do wymycia wystarczy spłukiwanie pod bieżącą wodą
| Specyfikacja: | |
| Zakres pomiaru: | 0.0 do 85.0 % Brix |
| Rozdzielczość: | 0.1 % Brix |
| Dokładność pomiaru: | ± 0.2 % Brix |
| Zakres temp.: | 10 do 60 °C (automatyczna kompensacja temperatury) |
| Temp. otoczenia: | 10 do 40 °C |
| Czas pomiaru: | 2 s |
| Temp., próbka ciekła: | 10 do 60 °C |
| Wymagane zasilanie: | 1 x 1,5 V bateria typu AAA (ok. 8000 pomiarów) |
| Wymiary: | 160 x 38 x 18 mm |
| Ciężar: | 70 g |
| Stopień ochrony: | IP 65 |
| Baterii/akumulatora: | 1 x AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 70 g |
| Dokładność: | ±0.2 % Brix |
| Głębokość: | 38 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 65 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3730 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 % Brix |
| Szerokość: | 160 mm |
| Temperatura: | 10 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | PEN-PRO |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 38 x 18 mm |
| Wysokość: | 18 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0 ... 85 % Brix |