Refraktometry przenośne, cyfrowe DR101-60 / DR201-95 / DR-301-95
Treść:
1
Numer produktu:
6230350
Informacje dot. produktu "Refraktometry przenośne, cyfrowe DR101-60 / DR201-95 / DR-301-95"
Cyfrowe refraktometry ręczne z dwoma różnymi skalami, Brix i RI.
Obsługa jest szybka i bardzo łatwa, do kalibracji służy woda destylowana. Z automatyczną kompensacją temperatury.
DR301-95 oferuje 2 dodatkowe skale zdefiniowane przez użytkownika i może być podłączony do komputera. Posiada opcjonalną kompensację temperatury oraz alarm dla górnej i dolnej granicy tolerancji.
Obsługa jest szybka i bardzo łatwa, do kalibracji służy woda destylowana. Z automatyczną kompensacją temperatury.
DR301-95 oferuje 2 dodatkowe skale zdefiniowane przez użytkownika i może być podłączony do komputera. Posiada opcjonalną kompensację temperatury oraz alarm dla górnej i dolnej granicy tolerancji.
| Specyfikacja | DR101-60 | DR201-95 | DR301-95 |
| Temp. pomiarowa: | 10 ... 40°C |
| Dokładność temp.: | ±0,5°C |
| Kompensacja temp.: | 10 ... 40°C |
| Wym. (dł. x szer. x wys.): | 110 x 62 x 32 mm | 130 x 80 x 40 mm | 180 x 100 x 60 mm |
| Ciężar: | 160 g | 200 g | 500 g |
| Wymagane zasilanie: | 1,5 V bateria | 1,5 V bateria | 9 V bateria, AC adapter |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP65 | IP64 | IP50 |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 180 g |
| Dokładność: | ±0.0003 nD, ±0.2 % Brix |
| Głębokość: | 80 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 64 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | DR201-95 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD, 0,1 % Brix |
| Szerokość: | 130 mm |
| Temperatura: | 10 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | DR201-95 |
| UNSPSC: | 41-11-53-13 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 80 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.3330 ... 1.5318 nD, 0 ... 95 % Brix |