Refraktometry nastołowe, cyfrowe
Treść:
1
Numer produktu:
9801103
Informacje dot. produktu "Refraktometry nastołowe, cyfrowe"
Refraktometry DR6000 praktycznie nie wymagają obsługi serwisowej, są bardzo ciche i nadają się do długotrwałej pracy w laboratorium. Bardzo łatwe w obsłudze, dzięki intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Opcjonalne podłączenie do komputera, drukarki lub sieci zapewnia dużą elastyczność pracy. Wysoka precyzja, dzięki zintegrowanemu termostatowi Peltiera. Kuweta przepływowa umożliwia pomiar ciągły. Urządzenia mogą być wykorzystywane do pomiaru stężenia różnych substancji w roztworach wodnych.
Zakres zastosowań: przemysł napojów, chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, papierniczy, tekstylny, petrochemiczny, kosmetyczny i zakłady oczyszczania ścieków.
Zakres zastosowań: przemysł napojów, chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy, papierniczy, tekstylny, petrochemiczny, kosmetyczny i zakłady oczyszczania ścieków.
| Specyfikacja | |
| Złącze: | RS-232, USB, Ethernet |
| Zakres pomiarowy: | 10 ... 80°C |
| Rozdzielczość: | 0,1°C |
| Dokładność pomiaru temperatury: | 0,1°C |
| Tryb pracy: | Pojedynczy, interwałowy |
| Wielkości mierzone: | Współczynnik załamania światła (nD), stężenie sacharozy, glukozy, fruktozy i cukru inwertowanego (%Brixa), definiowane przez użytkownika |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 47/63 Hz |
| Ciężar: | 5 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 47-63 Hz |
| Dokładność: | ±0.00002 nD, ±0.02 % Brix |
| Głębokość: | 345 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 20 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Numer artykułu producenta: | DR6200-TF |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.00001 nD, 0.01 % Brix |
| Szerokość: | 215 mm |
| Temperatura: | 10 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 10 °C |
| Typ: | DR6200-TF |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 215 x 345 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.32000 ... 1.58000 nD, 0 ... 95 % Brix |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 47-63 Hz |