Refraktometry nastołowe, cyfrowe, serii RX-9000Alpha
Treść:
1
Numer produktu:
6227423
Informacje dot. produktu "Refraktometry nastołowe, cyfrowe, serii RX-9000Alpha"
Refraktometry są wiarygodnymi i ekonomicznymi instrumentami z dokładnością pomiaru ±0,03% Brix i ±0,00004 nD. Stanowią znakomitą alternatywę do tradycyjnych refraktometrów Abbego niezbędną w każdym laboratorium kontroli i jakości. Wyposażone w 60 programowalnych tabel użytkownika i 4 poziomy dostępu zabezpieczone hasłem.
RX-5000 Alpha i RX-5000 Alpha Plus są wyposażone w moduł Peltiera. Wszystkie modele mogą być podłączone do opcjonalnej drukarki.
RX-5000 Alpha i RX-5000 Alpha Plus są wyposażone w moduł Peltiera. Wszystkie modele mogą być podłączone do opcjonalnej drukarki.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru: | 0.000 do 100.000% Brix, 1.32700 do 1.58000nD |
| Rozdzielczość: | 0.01 % Brix, 0.00001 nD |
| Dokładność RX-5000 / RX-5000 Alpha: RX-5000 Alpha Plus: | 0.03% Brix, 0.00004nD 0.010 % Brix, ±0.00002 nD |
| Zakres temp. pracy: | 5 do 60°C |
| Zasilanie wejściowe: | AC 100 - 240 V, 50/60 Hz |
| Zasilanie wyjściowe: | Prąd stały 6,5 V; 6 A do refraktometru; 1,5 A do drukarki |
| Wymiary: | 370 x 260 x 140 mm |
| Ciężar: | 6.4 kg |
| Ciężar: | 6.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.03 % Brix (0.00 ... 50.00 % Brix), ±0.05 % Brix (﹥50.01 % Brix), ±0.00004 nD (﹤1.42009 nD), ±0.00010 nD (﹥1.42009 nD) |
| Głębokość: | 260 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 3263 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.01 % Brix, 0.00001 nD |
| Szerokość: | 370 mm |
| Temperatura: | 5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | RX-9000Alpha |
| UNSPSC: | 41-11-53-13 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 370 x 260 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.00 ... 100.00 % Brix, 1.29980 ... 1.71500 nD |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |