Refraktometry cyfrowe
Treść:
1
Numer produktu:
9801377
Informacje dot. produktu "Refraktometry cyfrowe"
Typ PR-32α
Do pomiaru soków owocowych, napojów bezalkoholowych, olejów, środków czyszczących na bazie wody itp.
Typ PR-101α
Do pomiaru soków owocowych, lemoniad, kawy, olejów i płynów przeciw zamarzaniu,
TYP PR-201α
Do precyzyjnego pomiaru dżemów, skoncentrowanych soków owocowych, środków chłodzących i podobnych produktów.
Typ PR-301α
Do pomiaru galaretek, płynnego cukru trzcinowego itp.
Typ PET-109
Do oznaczania stężenia etanolu używanego w przemyśle spożywczym oraz m.in. do środków czyszczących, chłodzących i innych.
Typ PR-RI
Do pomiaru współczynnika załamania płynnych próbek farmaceutycznych i chemicznych. Temperatura otoczenia: od 10 do 40°C.
Wszystkie modele są z transmisją danych poprzez komunikację bliskiego pola (NFC).
*Od 10 do 30 °C
Do pomiaru soków owocowych, napojów bezalkoholowych, olejów, środków czyszczących na bazie wody itp.
Typ PR-101α
Do pomiaru soków owocowych, lemoniad, kawy, olejów i płynów przeciw zamarzaniu,
TYP PR-201α
Do precyzyjnego pomiaru dżemów, skoncentrowanych soków owocowych, środków chłodzących i podobnych produktów.
Typ PR-301α
Do pomiaru galaretek, płynnego cukru trzcinowego itp.
Typ PET-109
Do oznaczania stężenia etanolu używanego w przemyśle spożywczym oraz m.in. do środków czyszczących, chłodzących i innych.
Typ PR-RI
Do pomiaru współczynnika załamania płynnych próbek farmaceutycznych i chemicznych. Temperatura otoczenia: od 10 do 40°C.
Wszystkie modele są z transmisją danych poprzez komunikację bliskiego pola (NFC).
| Specyfikacja (wszystkie typy) | |
| Czas pomiaru: | 3 sekundy (Typ PET-109: 2 sekundy) |
| Objętość próbki: | 0,1 ml |
| Zasilanie: | Bateria 9V |
| Wymiary: | 170 x 90 x 40 mm |
| Ciężar: | 300 g |
*Od 10 do 30 °C
| Baterii/akumulatora: | 1 x 9 V |
|---|---|
| Ciężar: | 270 g |
| Dokładność: | ±0.1 % Brix |
| Głębokość: | 90 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 9 V |
| Numer artykułu producenta: | 3442 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 % Brix |
| Szerokość: | 170 mm |
| Temperatura: | 5 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | PR 101a |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 90 x 40 mm |
| Wysokość: | 40 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.0 ... 45.0 % Brix |