Refraktometry cyfrowe RX-5000i / RX-5000i-Plus
Treść:
1
Numer produktu:
6245034
Informacje dot. produktu "Refraktometry cyfrowe RX-5000i / RX-5000i-Plus"
Najdokładniejsze na świecie refraktometry są teraz jeszcze bardziej stylowe, eleganckie i funkcjonalne. Nowa seria refraktometrów RX-i jest wyposażona w intuicyjną technologię ekranu dotykowego. Refraktometry RX-5000i mają taki sam poziom dokładności jak RX-5000alpha (± 0,03 %Brix i ± 0.00004nD), a RX-5000i-Plus jak RX-5000alpha-Plus (± 0,010 %Brix i ± 0.00002nD). Refraktometry Rx-i mają nowe możliwości, takie jak korzystanie z pamięci USB i system auto-diagnostyki. Okres gwarancji może być przedłużony do 3 lat, jeśli produkt jest zarejestrowany w ATAGO. Załączono oprogramowanie zgodne z FDA 21 CFR Part 11.
Tryby pracy:
Tryby pracy:
- Wyświetlanie wartości pomiaru, gdy próbka osiągnie zadaną temperaturę
- Pomiar współczynnika załamania światła i temperatury w stałych odstępach czasu i wyświetlanie szacunkowej wartości pomiaru w temperaturze docelowej
- Termo-Moduł można wyłączyć. Bez kontroli temperatury, wartość pomiaru jest wyświetlana w ciągu 4 sekund po naciśnięciu przycisku START
- Wyświetlanie wartości pomiaru po osiągnięciu pewnego poziomu stabilności wyniku
- Tylko na RX-5000I-Plus: Pomiar próbek o bardzo niskich wartościch Brix (takich jak herbata), uzyskanie wysoce powtarzalnych wyników (0,010 %Brix).
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru: | od 0,000 do 100,00 %Brix, od 1,32420 do 1,5800 nD |
| Rozdzielczość RX-5000i: RX-5000i-Plus | 0,01 %Brix, 0,00001 nD 0,005 %Brix, 0,00001 nD |
| Dokładność RX-5000i: RX-5000i-Plus: | 0,03 %Brix, 0,00004 nD 0,010 %Brix, 0,00002 nD |
| Zakres temp. pracy: | od 5 do 75°C |
| Interfejsy wyjściowe: | USB, RS-232C |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz |
| Rozmiary: | 370 x 260 x 140 mm |
| Ciężar: | 6,6 kg |
| Ciężar: | 6.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.010 % Brix, ±0.000020 nD |
| Głębokość: | 260 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 75 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 3275 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0.005 % Brix, 0.00001 nD |
| Szerokość: | 370 mm |
| Temperatura: | 5 ... 75 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | RX-5000i-Plus |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 370 x 260 x 140 mm |
| Wysokość: | 140 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.000 ... 100.000 % Brix, 1.324200 ... 1.580000 nD |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |