Refraktometry Abbego, cyfrowy, DR-A1-Plus
Treść:
1
Numer produktu:
6283092
Informacje dot. produktu "Refraktometry Abbego, cyfrowy, DR-A1-Plus"
Bardzo proste w obsłudze, wymagają jedynie ustawienia granicznej linii załamania w linii celownika pomiarowego. Refraktometry automatycznie podają cyfrowy odczyt współczynnika załamania lub wartości Brix (%) razem z temperaturą. Umożliwiają pracę nawet niewprawionym użytkownikom bez stosowania dodatkowej skali analogowej. Nie nadają się do pomiarów dyspersji.
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru: | 1,3000 - 1,7100 nD 0,0 - 100,0 Brix |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD 0,1 %Brix |
| Dokładność: | 0,0002 nD 0,1 %Brix |
| Zakres temp.: | od 0 do 50°C |
| Zasilanie: | Adapter prądu zmiennego (100 do 240 V, 50/60 Hz) |
| Wymiary: | 130 x 290 x 310 mm |
| Ciężar: | 6,0 kg |
| Ciężar: | 6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±0.0002 nD, ±0.1 % Brix |
| Głębokość: | 290 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1311 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rozdzielczość: | 0,0001 nD, 0,1 % Brix |
| Szerokość: | 130 mm |
| Temperatura: | 5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | DR-A1-Plus |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 130 x 290 x 310 mm |
| Wysokość: | 310 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.3000 ... 1.7100 nD, 0.0 ... 100.0 % Brix |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |