Refraktometry Abbego, RMT
Treść:
1
Numer produktu:
9801257
Informacje dot. produktu "Refraktometry Abbego, RMT"
Refraktometry laboratoryjne do precyzyjnego pomiaru płynów, ciał stałych, półpłynnych i proszków. Odczyt wyników w skali Brix lub w wartościach współczynnika załamania, doskonała jasność i kontrastowość linii granicznej. Pryzmat z dużymi oknami i ruchomymi osłonami chroniącymi przed światłem.
Akcesoria standardowe: pryzmat kalibracyjny, termometr, pokrowiec, śrubokręt kalibracyjny, drewniane pudełko.
Akcesoria standardowe: pryzmat kalibracyjny, termometr, pokrowiec, śrubokręt kalibracyjny, drewniane pudełko.
| Specyfikacja | |
| Zakres: | od 1,300 do 1,700 nD od 0 do 95 %Brix |
| Dokładność: | 0,001 nD 0,2 %Brix |
| Termometr: | od 0 do 70°C |
| Dokładność: | ±0.001 nD, ±0.2 % Brix |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Numer artykułu producenta: | K 7121 |
| Temperatura: | 0 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | RMT |
| Zakres pomiarowy: | 1.300 ... 1.700 nD, 0 ... 95 % Brix |