Refraktometry Abbego, NAR-1T / NAR-2T
Treść:
1
Numer produktu:
6228976
Informacje dot. produktu "Refraktometry Abbego, NAR-1T / NAR-2T"
Typ NAR-1T-Liquid: Refraktometry Abbego zaprojektowane tylko do badania próbek płynnych. Odczyt wartości współczynnika załamania lub wartości Brix (%). Posiadają źródło światła linii D (589 nm). Kalibrację można wykonać na wodę destylowaną.
Typ NAR-1T Solid: Refraktometry Abbego zaprojektowane do badania próbek stałych (mogą być także stosowane dla próbek płynnych). Odczyt wartości współczynnika załamania lub wartości Brix (%). Posiadają źródło światła linii D (589 nm).
Typ NAR-2T: Zaprojektowane do stosowania z substancjami, dla których pomiar musi być przeprowadzany w wysokiej temperaturze.
Typ NAR-1T Solid: Refraktometry Abbego zaprojektowane do badania próbek stałych (mogą być także stosowane dla próbek płynnych). Odczyt wartości współczynnika załamania lub wartości Brix (%). Posiadają źródło światła linii D (589 nm).
Typ NAR-2T: Zaprojektowane do stosowania z substancjami, dla których pomiar musi być przeprowadzany w wysokiej temperaturze.
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.0002 nD, ±0.1 % Brix |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1212 |
| Temperatura: | 5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | NAR-1T Solid |
| UNSPSC: | 41-11-53-13 |
| Zakres pomiarowy: | 1.3000 ... 1.7000 nD, 0.0 ... 95.0 % Brix |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |